2025-04-25
VELYKŲ DVASIA ŠVĖKŠNOS MIESTELYJE
Globos namų gyventojai vyko į ekskursiją, pasivaikščioti po pavasariškai pasipuošusį Švėkšnos miestelį. Aplankė įspūdingą Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčią ir šalia esantį parką, kviečiantį pasimėgauti gamtos ramybe. Vaikštant po miestelį, džiugino spalvingos Velykinės dekoracijos, suteikiančios šventišką nuotaiką. Kelionėje visi patyrė daug gražių akimirkų.
Atnaujinimo data: 2025-04-25
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS








