2023-04-20
UŽIMTUMO GRUPĖS „LINKSMUOLIŲ“ IŠVYKA
Užimtumo grupės vadovas Sergėjus suorganizavo gyventojams išvyką į Švėkšnos miestelį: grožėjosi pavasariškai atgimstančio Švėkšnos dvaro parku, nuostabia gamta. Išvykos metu taip pat aplankė Vilkėnų malūną, išskirtinio grožio Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčią bei džiaugėsi Švėkšnos miesteliu. Nepamirštami prisiminimai išliks ilgam gyventojų atmintyje. Ačiū užimtumo grupės vadovui Sergėjui už puikiai praleistą laiką.
Atnaujinimo data: 2023-11-13
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS




