„SVEIKATIADA - 2000 ŽINGSNIŲ“
Šiandien globos namų gyventojai ir darbuotojai rinkosi į globos namų sporto aikštę bendram tikslui - kartu praeiti 2000 žingsnių. |Visi žingsniavo aplink mūsų globos namų teritoriją.
„Sveikatiados maratono“ tikslas – paskatinti visus gyventojus daugiau judėti, pagerinti savo fizinę ir psichinę sveikatą, nepriklausomai nuo gyventojų asmeninių ar fizinių galimybių.
Šiame žygyje kiekvienas galėjo įvertinti savo fizinę ištvermę. O tie, kurie nepavargo žingsniuodami, sugrįžę galėjo praeiti „Basų pėdų taką“ bei pasilikti diskotekoje, toliau linksmai leisdami popietę. Dėkojame socialinei darbuotojai Aušrai už puikiai suorganizuotą „Sveikatiada – 2000 žingsnių“ renginį.
Atnaujinimo data: 2024-05-16
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS












