2024-05-16

„SVEIKATIADA - 2000 ŽINGSNIŲ“

Šiandien globos namų gyventojai ir darbuotojai rinkosi į globos namų sporto aikštę bendram tikslui - kartu praeiti 2000 žingsnių. |Visi žingsniavo aplink mūsų globos namų teritoriją.

„Sveikatiados maratono“ tikslas – paskatinti visus gyventojus daugiau judėti, pagerinti savo fizinę ir psichinę sveikatą, nepriklausomai nuo gyventojų asmeninių ar fizinių galimybių.

Šiame žygyje  kiekvienas galėjo įvertinti savo fizinę ištvermę. O tie, kurie nepavargo žingsniuodami,  sugrįžę galėjo praeiti „Basų pėdų taką“  bei pasilikti diskotekoje, toliau linksmai leisdami popietę. Dėkojame socialinei darbuotojai Aušrai už puikiai suorganizuotą „Sveikatiada – 2000 žingsnių“ renginį.