2024-04-26
SVEČIUOSE ŠVĖKŠNOS „DIEMEDŽIO“ UGDYMO CENTRO MOKINIAI
Šiandien mūsų globos namus aplankė Švėkšnos „Diemedžio“ ugdymo centro mokiniai kartu su psichologe Asta. Svečius pasitiko socialinio darbo tarnybos vadovė Laima. Kartu apžiūrėjo gyventojų kambarius, kurie yra spalvingi ir kiekvienas skirtingas, aplankė užimtumo grupes, kuriose galėjo pamatyti globos namų gyventojų rankomis padarytus darbus. Užimtumo grupė „Linksmuoliai“ linksmino skambia muzika. Mokiniai prisijungė prie grupės ir barškučiais kartu sugrojo kelis kūrinius. Tikimės, kad šis apsilankymas paliko visiems gerą įspūdį.
Atnaujinimo data: 2024-04-26
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS








