2026-03-27
ŠV. MIŠIOS ARTĖJANČIŲ ŠV. VELYKŲ PROGA
Maldos akimirka dar kartą priminė, kaip svarbu kiekvienam iš mūsų atsigręžti į dvasines vertybes ir stiprinti ryšį su Dievu. Artėjant Verbų sekmadieniui ir Šv. Velykom, globos namų koplyčioje Šv. Mišias aukojo Šilutės Šv. Kryžiaus katalikų bažnyčios kunigas. Jis nuoširdžiai linkėjo visiems stiprybės, sveikatos ir vidinės ramybės. Mišių metu skambėjo giesmės, pripildžiusios koplyčią jaukumo ir šilumos, o ypatingu momentu tapo verbų šventinimas. Šias verbas su meile ir kruopštumu paruošė patys globos namų gyventojai. Šventė suvienijo bendruomenę, suteikė džiaugsmo ir priminė tikrąją artėjančių švenčių prasmę – viltį, tikėjimą ir atgimimą.
Atnaujinimo data: 2026-03-27
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS
















