2024-12-20
ŠV. MIŠIOS
Artėjančių gražiausių metų švenčių Kūčių ir Šv. Kalėdų proga globos namuose buvo aukojamos Šv. Mišios, kurias aukojo Šilutės Šv. Kryžiaus parapijos kunigas. Bendruomenė į koplyčią susirinko maldai ir susikaupimui, pasiruošdama priimti šviesą ir ramybę, kurią atneša šventės. Mišių metu globos namų choras „Linksmuoliai“ giedojo kalėdines giesmes. Globos namų direktoriui Eugenijui kunigas įteikė šventintą „Šv. Kryžiaus bažnyčios“ žvakę, kad Kalėdų metas kiekvienam atneštų džiaugsmą ir naują viltį.
Atnaujinimo data: 2024-12-20
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS




