2025-10-15

SPORTO ŠVENTĖ

Spalio 14 d. globos namų sporto aikštėje vyko sporto šventė, kurioje sveikinimo žodžius tarė renginio organizatorė Aušra. Šventės atidarymas prasidėjo bendra mankšta. Vėliau globos namų gyventojai išbandė jėgas nuotaikingose estafetėse. Buvo surengtos įvairios rungtys tarp darbuotojų ir gyventojų, kurios suteikė daug juoko, gerų emocijų ir smagaus laiko kartu. Kiekvienai komandai globos namai įteikė prizus, taip pat kasmetine tradicija tapo dalyvių apdovanojimai saldžiais prizais. Nuoširdžiai dėkojame parduotuvės „AIBĖ“ direktoriui Egidijui už paramą ir bendradarbiavimą.