2024-07-25

SPORTO ŠVENTĖ

Sporto šventė prasidėjo sveikinimo žodžiais, kuriuos tarė renginio organizatorė Aušra. Taip pat gerų startų, puikių finišų visiems dalyviams linkėjo globos namų direktorius Eugenijus bei socialinio darbo tarnybos vadovė Laima. Šventės pradžioje visi dalyviai sušoko „Makareną“, kurį vedė užimtumo specialistas Sergejus. Globos namų gyventojų komandos išbandė jėgas nuotaikingose vikrumo estafetėse, smigininio varžybose bei šaškių turnyruose. Gyventojų ir darbuotojų komandos rungtyniavo kvadrato varžybose, įnirtinga kova vyko 3 etapais – pergalę šventė draugystė. Kiekvienai komandai buvo įteikti prizai. Esame dėkingi sporto šventės rėmėjams: UAB „TZMO LIETUVA“ atstovybei už padovanotus šakočius bei parduotuvės „Aibė“ direktoriui Egidijui už „Neptūno“ vandenį.