2025-03-03
SOČIOS UŽGAVĖNĖS ŠILUTĖJE!
Žiema, žiema, eik iš kiemo!
Grupinio gyvenimo namų gyventojai savaitgalį dalyvavo smagioje Užgavėnių šventėje, kuri vyko prie Šilutės kultūros centro. Užsidėję kaukes, su gera nuotaika prisijungė prie linksmiausios šventės su šokiais, dainomis ir gardžiais Užgavėnių blynais.
Atnaujinimo data: 2025-03-03
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS




