2024-12-10

ŠILUTĖS VYDŪNO GIMNAZIJOS MOKINĖS AUGUSTĖ IR LĖJA DALIJASI GERUMU

Artėjant gražiausioms metų šventėms, užplūsta šiluma, kuri skleidžiasi iš žmonių širdžių. Tai metas, kai kiekvienas atranda laiko sustoti, įsiklausyti į save ir kitus, prisiminti, kas gyvenime svarbiausia. Šventinė dvasia tarsi tyliai skatina dalintis – ne tik dovanomis, bet ir šypsenomis, nuoširdžiu žodžiu ar mažais gerais darbais.

Šilutės Vydūno gimnazijos 3 klasės mokinės Augustė ir Lėja mielai pakvietė globos namų gyventojus kurti gražią akimirką, kuri  džiugino šilčiausiais prisiminimais apie Šv. Kalėdas. Moksleivės vykdydamos savo mokyklos metinį projektą - „Stebuklingas Kalėdinis žaisliukas“, pažadino gyventojų kūrybiškumą, darant kalėdinius žaisliukus bei atskleidė kiekvieno dalyvio gražiausią talentą.

Nuoširdžiai dėkojame Šilutės Vydūno gimnazijos mokinėms už jų nuoširdumą ir gebėjimą kurti džiaugsmingas akimirkas globos namų gyventojams. Jūsų gerumas įkvepia ir rodo, kad jaunoji karta yra pasirengusi priimti kiekvieną žmogų, nepaisant jo gyvenimo iššūkių ar negalios. Esate puikus pavyzdys, kaip mažos, bet nuoširdžios pastangos gali kurti didelį džiaugsmą. Didžiuojamės jumis ir tikime, kad jūsų gerumas įkvėps ir kitus kurti bendrystės kupiną pasaulį.