SENI CUP 2024
Gegužės 21d. Kaune vyko tarptautinis žmonių su negalia mini futbolo turnyras „SENI CUP 2024“. Tai jau 17 - asis turnyras, kuriame dalyvavo 15 komandų iš įvairių Lietuvos socialinės globos namų. Futbolas - sportas, kuris vienija, todėl žaidėme žaidimą, kuris teikia džiaugsmą, draugystę ir kovos dvasią. Prieš rungtynes buvo gražus pasirodymas GO Easy GO su žavingais šuniukais, fantastiškais jų triukais. Mūsų komandai atstovavo: Vidas, Aivaras, Ramūnas, Žygimantas, Andrej, Rolandas ir Andrius. Aikštėse virė tikra kova – nugalėti norėjo visi, tačiau nugalėtoja - tik viena komanda. Sveikiname nugalėtojus – Prūdiškių SGN komandą, kuri laimėjo pagrindinį prizą, kelionę laivu Trakuose. O po rungtynių gražiais skambesiais ir įsimintinomis dainomis džiugino Donatos Virbilaitės pasirodymas.
Atnaujinimo data: 2024-05-23
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS












