2025-10-17

RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Šiandien mūsų namuose vyko nuotaikinga rudenėlio šventė, kurioje netrūko veiklos ir juoko. Renginį vedė dvi ūkininkės, kvietusios visus džiaugtis rudeniu ir aktyviai dalyvauti komandiniuose žaidimuose. Dalyviai varžėsi: viktorinoje, žaidė „Kas po gaubtu?“, „Paragauk ir atspėk“, be žodžių pavaizdavo įvairias rudens veiklas. Šventę papuošė muzikinės akimirkos – dainavo globos namų grupė „Linksmuoliai“. Buvo išrinkta komisija, kuri vertino komandų atliktas užduotis ir jų kūrybiškumą. Buvo paskelbti nugalėtojai, tačiau pagrindinė šventės esmė – gera nuotaika, šypsenos ir smagiai praleistas laikas.