RESPUBLIKINĖS BOČIOS VARŽYBOS 2026
Šiandien dalyvavome bočios varžybose Jurdaičių socialinės globos namuose, kuriose susirungė net 18 komandų iš įvairių socialinės globos namų. Mūsų įstaigai atstovavo trys komandos. Puikiai pasirodė visos mūsų komandos. Pirmoji komanda savo lygyje iškovojo 2-ąją vietą. Jai atstovavo Alma, Vincas ir Igor. Antroji komanda užėmė 4-ąją vietą. Komandą sudarė Viktorija, Alfonsas ir Eldar. Trečioji komanda pelnė 3-ąją vietą. Joje žaidė Algimanta, Tomas ir Deividas. Džiaugiamės ne tik pasiektais rezultatais, bet ir galimybe pabūti kartu, pabendrauti bei smagiai praleisti laiką su seniai matytais draugais. Tokios akimirkos stiprina bendrystę ir palieka gražiausius prisiminimus.
Atnaujinimo data: 2026-03-27
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS
























