RENGINYS „MES ESAME MES!“
Šiandien gausi globos namų bendruomenė vykome į Šilutės kultūros centrą, kur dalyvavome ypatingai jaukiame ir prasmingame renginyje „Mes esame mes!“, skirtame Tarptautinei asmenų su negalia dienai paminėti.
Renginio metu mus lydėjo muzika, šiluma ir nuoširdumas. Kaimiškos muzikos ansamblio „Karčema“ koncertas sukūrė gyvą bendrystės bei pakilios nuotaikos atmosferą, o skrabalininko, dainų autoriaus ir atlikėjo Regimanto Šilinsko pasirodymas užpildė salę skambiais ritmais. Visi lingavome, dainavome ir šokome, pasinėrę į gyvą muziką ir šventės nuotaiką.
Fojė vyko Šilutės socialinių paslaugų centro socialinių dirbtuvių projekto „Antras šansas“ dirbinių paroda–pardavimas, kur ir mes įsigijome ne vieną prekę.
Šis renginys visiems paliko daug įspūdžių ir malonių akimirkų, kurios dar ilgai išliks atmintyje.
Atnaujinimo data: 2025-12-04
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS








