LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA
Globos namų bendruomenė paminėjo Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo 34 – ąsias metines. Ši diena yra ne tik mūsų Valstybės laisvės atkūrimo diena, bet ir mūsų visų asmeninės Laisvės šventė. Nepaliaukime ir toliau siekti savo tikslų, pasitikėti vieni kitais, nes kartu mes – stipresni!
Nuoširdus ačiū mūsų svečiams - Šilutės politinių kalinių ir tremtinių mišriam chorui „Pamario aidas“ už padovanotą nuostabų koncertą mūsų globos namų bendruomenei. Koncerto metu choras kartu su užimtumo grupe „Linksmuoliai“ sudainavo keletą dainų. Smagu, kad kartu galime padaryti daugiau, teikdami vieni kitiems džiaugsmą.
Minint šią šventę taip pat buvo pasveikintos visos globos namų bendruomenės moterys su Kovo 8 - ąja - Tarptautine moters diena.
Atnaujinimo data: 2024-03-08
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS






