2024-07-01

KERAMIKOS MENO EDUKACIJA GAMTOJE

Kad laikas būtų turiningas, pilnas meno, kūrybiškumo, mūsų globos namų užimtumo studijos "Molinukas" darbštuoliai: Rasa, Marytė, Donatas, Rolandas ir Aivaras, lydimi vadovės, buvo pakviesti dalyvauti kaip edukatoriai, Šilutės miesto parko "Kiškių dauboje" organizuojamame projekte, pavadinimu "Kūrybiniai inkliuzai bendruomenių paviljone", kurį organizavo Šilutės miesto F. Bajoraičio viešoji biblioteka.

Edukacijos metu kvietėme dalyvius susipažinti su seniausiu pasaulio amatu - keramika. Sulaukėme nemažai jaunųjų vasarotojų ir jų tėvelių, nusprendusių prisijungti ir sudalyvauti smagiose keramikos užsiėmimuose. Kartu bendravome, padėjome vieni kitiems kūrybiniame procese ir supratome, kiek džiaugsmo, gerų emocijų gali suteikti stebuklingas keramikos pasaulis, kuo ypatingi ir vertingi yra rankų darbo lipdiniai. Darbas su moliu, tai lyg savotiška meditacija, kuri įtraukia, teikia malonumą, o ilgainiui gali virsti ir mėgiamu užsiėmimu. Džiaugiamės suteikta galimybe pasidalinti sukaupta mūsų patirtimi.