KAZIUKO MUGĖ
Kai tik kalendorius atsivertė ties kovo pradžia, mūsų globos namuose prasidėjo šventė – Kaziuko mugė. Rodos, pats pavasaris, pasikinkęs saulės spindulį, pasibeldė į mūsų globos namus, kurie suūžė, sužydėjo ir sušurmuliavo lyg linksmiausia metų šventė.
Ant stalų rikiavosi gardumynai ir rankdarbiai, o tarp jų skambėjo juokas ir šiltas žodis. Šventę padrąsinančiais ir nuoširdžiais žodžiais atidarė globos namų direktorius Eugenijus Judeikis.
Ypatingas ir jautrus momentas buvo tai, kad riestainių karolių aksesuarais pasipuošė visos Kazytės ir Kazimierai. Pavasarinio vėjo gūsį atnešė ir mūsų muzikantai. Kad kermošiaus „trasa“ būtų sėkmingai įveikta, netrūko ir smagių mįslių, žaidimų protui bei vikrumui.
Tokia buvo mūsų Kaziuko mugė – kvepianti medumi, duona ir širdžių šiluma.
Atnaujinimo data: 2026-03-04
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS
























