2025-06-25
IŠVYKA Į VENTĘ
Birželio 20 d. vykome į Ventės miestelį. Aplankėme Ventės rago ornitologinę stotį ir švyturį. Nuo marių pakrantės stebėjome įspūdingas Nidos kopas. Vėliau vykome į Kintų miestelį, kur lankėmės Donelaičio namuose.
Atnaujinimo data: 2025-06-25
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS




