2025-10-02

GYVŪNAI - MŪSŲ DRAUGAI

Šilutės Vydūno gimnazijos savanorės Saulė ir Neda surengė ypatingą renginį Macikų socialinės globos namuose. Iniciatyva kilo iš noro skleisti meilę gyvūnams ir paskatinti bendruomenę susiburti prasmingai popietei. Į renginį buvo pakviesta visa bendruomenė: globos namų gyventojai, darbuotojai, draugai ir artimieji. Dalyviai atsivedė savo mylimus augintinius. Renginio metu netrūko šypsenų, jaukių pokalbių ir šilto bendravimo. Visi susirinkusieji džiaugėsi galimybe pabūti drauge, o augintinių buvimas šalia tarsi visiems atvėrė širdis. Gyventojai su džiaugsmu glostė gyvūnus, kalbėjosi su jų šeimininkais, o kai kurie net ir patys prisiminė laikus, kai turėjo savo mylimus augintinius.