2025-07-04
GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ IŠVYKA
Grupinio gyvenimo namų gyventojai leidosi į smagią išvyką – aplankė Ventės rago ornitologijos stotį, muziejų, kopė į švyturį bei gėrėjosi nuostabia Kuršių marių gamta. Vėliau visi sustojo papietauti prie marių jaukioje poilsiavietėje. Kelionę vainikavo saldi stotelė – Kintuose užsuko į ledainę pasimėgauti gardžiais ledais.
Atnaujinimo data: 2025-07-14
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS












