2025-07-04

GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ IŠVYKA

Grupinio gyvenimo namų gyventojai leidosi į smagią išvyką – aplankė Ventės rago ornitologijos stotį, muziejų, kopė į švyturį bei gėrėjosi nuostabia Kuršių marių gamta. Vėliau visi sustojo papietauti prie marių jaukioje poilsiavietėje. Kelionę vainikavo saldi stotelė – Kintuose užsuko į ledainę pasimėgauti gardžiais ledais.