2024-05-20
GATVĖS MUZIKOS DIENA
Gegužės 18 dieną Šilutės mieste vyko gatvės muzikos dienos šventė. Gatvėse skambėjo įvairaus žanro muzika, pasirodymais stebino daugybė kolektyvų iš aplinkinių miestelių.
Pirmą kartą mūsų globos namų užimtumo grupė „Linksmuoliai“, vadovaujama Sergejaus, prisijungė prie šio miesto šurmulio. Grojo, dainavo savo kūrybos dainas, džiugino susirinkusius, skleisdami gerą nuotaiką.
Atnaujinimo data: 2024-05-20
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS








