2023-06-01

FESTIVALIS „MUZIKINĖ VERDENĖ“

Užimtumo grupės „Linksmuoliai“ padovanojo nuostabią dovaną sau ir savo draugei Giedrei  gimtadienio proga. Jau seniai svajojome aplankyti  meno muzikos  mokyklą, pažiūrėti jų gabiausių mokinių koncertą. O dabar mums pavyko net dalyvauti festivalyje „Muzikinė verdenė“, kuris vyko  Šilutės evangelikų ir liuteronų bažnyčioje. Renginį organizavo Šilutės kultūros ir pramogų centras. Klausantis mokyklos mokinių atliekamų įvairių muzikos kūrinių patyrėme daug gerų emocijų. F. Šumano, H. Šuberto, A. Vivaldžio ir J. S. Bacho kūriniai yra tikrai įspūdingi ir įžymūs klasikinės muzikos kūriniai. Tai buvo puiki atgaiva sielai ir kūnui.