2024-09-17

EDUKACINĖ ESKURSIJA PO PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĘ

Grupinio gyvenimo namų gyventojai vyko į edukacinę ekskursiją po Pagėgių savivaldybę. Pasivaikščiojo ant Rambyno kalno, pasigrožėjo paveikslais Martyno Jankaus muziejuje, aplankė Bitėnų kapinaites ir Vilkyškių miške Raganų eglę. Taip pat apsilankė Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų užkardoje.