2024-09-17
EDUKACINĖ ESKURSIJA PO PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĘ
Grupinio gyvenimo namų gyventojai vyko į edukacinę ekskursiją po Pagėgių savivaldybę. Pasivaikščiojo ant Rambyno kalno, pasigrožėjo paveikslais Martyno Jankaus muziejuje, aplankė Bitėnų kapinaites ir Vilkyškių miške Raganų eglę. Taip pat apsilankė Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų užkardoje.
Atnaujinimo data: 2024-09-17
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS




















