2024-09-12
DRAUGYSTĖS PIKNIKAS
Priekulės socialinių paslaugų centras su dideliu džiaugsmu pakvietė mus sudalyvauti ,,Draugystės piknike”. Tai buvo renginys, kur visus vienijo vienas tikslas - draugystė. Globos namų komanda, vadovaujama užimtumo specialistų Sergejaus ir Saulės, iš anksto pasiruošė šiai šventei. Renginyje buvo paruoštos penkios stotelės, kurias reikėjo aplankyti ir atlikti įvairias užduotis. Gyventojams teko ir muzikuoti, ir medituoti, ir aktyviai pajudėti bei kurti įvairius meno ,,šedevrus”. O paskutinėje stotelėje vyko pats piknikas. Dėkojame organizatoriams už puikią muziką ir linksmą atmosferą, kuri pakerėjo visus dalyvius.
Atnaujinimo data: 2024-09-13
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS












