2024-11-28

„DOVANOKIME ŠILUMĄ VIENI KITIEMS...“

   Šių metų lapkričio 28 dieną Macikų socialinės globos namų bendruomenei koncertinę programą dovanojo Šilutės meno mokyklos mokiniai su fortepijono mokytoja metodininke Liudmila Sandra Tunaitiene. Saksofonu grojo mokytojo Arnoldo Rumšo mokinys.
   Antrus metus besitęsiantis bendradarbiavimas ir draugystė su Šilutės meno mokykla įstaigos gyventojams suteikia galimybę plėsti akiratį, išgirsti ir pajausti tikrą instrumentinės muzikos galią, perteikiamas nuotaikas.
   Dovanotas koncertas iškiliausių metų švenčių priešakyje vertė atsikvėpti, suklusti, pasinerti į apmąstymus ir laukimą...
 
 
Socialinė darbuotoja
Dalia Kirjanovienė