2024-01-24
ATEIK, PABŪKIME KARTU!
Šiandien globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo renginyje, kuris vyko užimtumo salėje. Renginyje buvo skatinamas bendruomeniškumas, dalyvių aktyvumas bei žaidimų metu buvo lavinama motorika ir mąstymas. Dalyviai aktyviai įsitraukė į žaidimus, kurių metu smagiai praleido laiką, pasilinksmino, patyrė gerų emocijų bei laimėjo prizų. Už šį suorganizuotą nuostabų renginį norime padėkoti individualios priežiūros darbuotojai Indrei.
Atnaujinimo data: 2024-01-24
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS
















