2024-01-24

ATEIK, PABŪKIME KARTU!

Šiandien globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo renginyje, kuris vyko užimtumo salėje. Renginyje buvo skatinamas bendruomeniškumas, dalyvių aktyvumas bei  žaidimų metu buvo lavinama  motorika ir mąstymas. Dalyviai aktyviai įsitraukė į žaidimus, kurių metu smagiai praleido laiką, pasilinksmino, patyrė gerų emocijų bei laimėjo prizų. Už šį suorganizuotą nuostabų renginį norime padėkoti individualios priežiūros darbuotojai Indrei.