2023-12-27

ATASKAITINIS GYVENTOJŲ TARYBOS NARIŲ SUSIRINKIMAS

Gruodžio 22 dieną vyko kasmetinis gyventojų tarybos narių ataskaitinis susirinkimas, kurio metu buvo aptarta einamų metų globos namų tarybos veikla, taip pat apžvelgtos visų socialinių grupių vykdomos veiklos. Susirinkimo metu vienbalsiai buvo išrinkta nauja globos namų tarybos narė Inga, kuri pakeis kitą narę, baigusią savo paskirtą kadenciją taryboje.

Tarybos narys Jonas pasveikino visus globos namų gyventojus su artėjančiomis šventėmis ir palinkėjo, kad namai būtų pilni jaukumo, širdys kupinos šilumos, mintys aiškios, o gyvenimas - kupinas džiaugsmo ir laimės!