2023-12-04
„ADVENTINIS RYTMETYS“
Šį rytą socialinė grupė „Viltis“ sukvietė bendruomenės gyventojus į globos namų koplytėlę, į „Adventinį rytmetį“. Šis rytas pasako, kad mes pradedame švęsti Adventą – džiaugsmingo laukimo, budėjimo, atsinaujinimo dienas, ta proga buvo dalijami gerumo angelai. Gyventojai vieni kietiems sakė palinkėjimus. Direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Irena palinkėjo visiems pilnos ramybės, meilės ir gerumo. Direktorius Eugenijus renginio pabaigoje uždegė pirmąją „Gerumo, meilės ir vilties“ Advento žvakelę, linkėdamas visiems globos namų gyventojams bei darbuotojams sveikatos ir gražaus šventinio laukimo.
Atnaujinimo data: 2024-01-23
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS








