2024-12-05

ADVENTAS „PO ŽVAIGŽDĖJANČIU DANGUMI“

Kai pūgos išdainuos

Advento vakarus

Ir kasdienybės

Sumaištį padengs

Balta tyla...

Stebėsi žvaigždės

Paslapties didybę,

Kuri sujungia

Dangų su žeme...

Ar mus pažadins

Dieviškas beldimas,

Ar atsiversim

ATĖJIMUI?

   Visą gruodžio mėnesį trunkantis Adventas (Atėjimas) yra laikotarpis, skirtas susikaupimui, apsivalymui ir pasiruošimui laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Šv.  Kalėdų. Globos namuose vyko Adventinis rytmetys, kurio metu pirmąją žvakelę uždegė direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Irena, palinkėjo visiems ramių akimirkų, meilės ir gerumo širdyse.

  Nuoširdžiai dėkojame Šilutės trečiojo amžiaus universiteto mišriam chorui „Šilas“ ir jo vadovei Loretai Mieliulytei už šilumą ir dvasinę atgaivą, kurią atnešė jų nuostabus Adventinis koncertas, tapęs tikra dovana mūsų globos namų bendruomenei.