ADVENTAS „PO ŽVAIGŽDĖJANČIU DANGUMI“
Kai pūgos išdainuos
Advento vakarus
Ir kasdienybės
Sumaištį padengs
Balta tyla...
Stebėsi žvaigždės
Paslapties didybę,
Kuri sujungia
Dangų su žeme...
Ar mus pažadins
Dieviškas beldimas,
Ar atsiversim
ATĖJIMUI?
Visą gruodžio mėnesį trunkantis Adventas (Atėjimas) yra laikotarpis, skirtas susikaupimui, apsivalymui ir pasiruošimui laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Šv. Kalėdų. Globos namuose vyko Adventinis rytmetys, kurio metu pirmąją žvakelę uždegė direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Irena, palinkėjo visiems ramių akimirkų, meilės ir gerumo širdyse.
Nuoširdžiai dėkojame Šilutės trečiojo amžiaus universiteto mišriam chorui „Šilas“ ir jo vadovei Loretai Mieliulytei už šilumą ir dvasinę atgaivą, kurią atnešė jų nuostabus Adventinis koncertas, tapęs tikra dovana mūsų globos namų bendruomenei.
Atnaujinimo data: 2024-12-05
Taip pat skaitykite:
PRASMINGA NAUJŲJŲ KAIMYNŲ DOVANA GRUPINIO GYVENIMO NAMŲ GYVENTOJAMS








