2025-09-19

70 METŲ BENDRYSTĖS IR ATJAUTOS KELIU

Rugsėjo 18 dieną mūsų įstaiga paminėjo garbingą 70-ies metų veiklos sukaktį. Šiai ypatingai progai buvo skirtas renginys „Kartu per laiką…“ – tai buvo puiki galimybė pabūti kartu, pasidalinti prisiminimais bei džiaugtis bendrais pasiekimais. Per septynis dešimtmečius keitėsi laikai, žmonės, tačiau mūsų pagrindinės vertybės – pagarba, atjauta ir atsakomybė išliko nepakitusios ir tebėra mūsų veiklos pamatas.

Šventė vyko Šilutės Hugo Šojaus dvaro salėje, dalyvavo garbingi svečiai: Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė D. Bukeikaitė, socialinės globos įstaigų vedėjas D. Pauliukonis, patarėja I. Bankauskienė, Šilutės rajono savivaldybės atstovai, globos namų vadovų asociacijos nariai – direktoriai, globos namų asociacijos prezidentas V. Vigelis bei kiti svečiai.

Svečius pasitiko įstaigos direktorius E. Judeikis kartu su darbuotojais, įteikdami po simbolinę globos namų dovanėlę. Sveikinimus ir palinkėjimus lydėjo nuostabios melodijos, kurias atliko Šilutės meno mokyklos smuiko ir saksofono mokytojai – M. Venckienė, A. Timašiova ir A. Rumšas. Šventinę nuotaiką papildė vad. A. Maigienės sportinių šokių klubo „Lūgnė“ auklėtinių pasirodymai – jų šokiai žavėjo elegancija, ritmu ir jaunatviška energija. Globos namų darbuotojai atliko dainą „Namai, kur tebelaukia“, kuri daugelio širdyse pažadino šilumos, jaukumo ir artumo jausmą. Renginio metu buvo rodomas įstaigos sukurtąs filmas, apie globos namų istoriją ir šių dienų veiklą.

Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė D. Bukeikaitė įteikė apdovanojimą „Gerumo žvaigždė“ įstaigos direktoriaus pavaduotojai socialiniams reikalams I. Gimbutienei. Tai aukščiausias Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimas, skiriamas už ypatingus nuopelnus šioje srityje. Buvo įteikti padėkos raštai buvusiems ir šiuo metu dirbantiems ilgamečiams įstaigos darbuotojams.

Renginį vedė charizmatiškoji šišioniškė Vaida Galinskienė, visus žavėdama savo kalbėsena ir nuoširdumu. Svečiams buvo pasiūlyta paragauti kafijos – tradicinio vietinio gėrimo. Renginyje visais svečiais rūpinos Šilutės profesinio mokymo centro mokytojos: Daiva, Renata, Loreta, Lolita, Gražina ir virėjo bei padavėjo, barmeno specialybių mokiniai, kurie parengė šią mūsų gražią šventę. Šventę vainikavo legendinė grupė „Nerija“, kuri savo energingu pasirodymu pakėlė visus nuo kėdžių.